Ломбард Діамантовий дім 

Киев

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать

Ломбард Діамантовий дім 

«Діамантовий Дім» - одна з провідних національних мереж ломбардів України. На частку Ломбарда «Діамантовий Дім» припадає 15% від загального заставного кредитування в Україні. Створений в 2004 році. За свою 11-річну історію підприємство пройшло довгий шлях становлення від одного ломбардного відділення до розгалуженої мережі представництв у всіх регіонах України. За цей час клієнтами Ломбарда «Діамантовий Дім» стали понад 1 млн. людей.

Дотримуючись всіх домовленостей, в Ломбарді «Діамантовий Дім» відповідають за свою роботу та її якість. Основне ставлення до роботи дозволяє вибрати тільки найефективніші рішення в роботі. Слідуючи чинним законодавством, ми вносимо значний внесок в економіку нашої країни. Цінуємо бажання пізнавати нове і прагнемо до самовдосконалення. Компанія розвиває нові відділення, розширюючи охоплення мережі. Навіть у невеликих обласних та адміністративних центрах можна знайти зручно розташовані ломбардні відділення, що працюють без вихідних за комфортним графіком. Ломбард «Діамантовий Дім» є членом Всеукраїнської асоціації ломбардів і міжнародної асоціації National Pawnbrokers Association.

Як один з лідерів ринку заставного кредитування фізичних осіб «Діамантовий Дім» прагне постійно розширювати можливості клієнтів, впроваджуючи найбільш інноваційні продукти. Компанія запускає сервіс дистанційної оплати відсотків - через велику термінальну мережу «24 Нон-Стоп», а також безпосередньо через сайт c допомогою банківської платіжної картки.

Ломбард «Діамантовий Дім» удосконалює сервіс, розширюючи лінійку прийнятих застав: крім традиційних дорогоцінних металів, каменів і різноманітної побутової, будівельної та офісної техніки, можна отримати кредит під заставу годинників, автомобілів, нерухомості.

Одночасно з впровадженням нових послуг, «Діамантовий Дім» оновлює і самі офіси. Враховуючи потреби клієнтів, компанія продовжує час роботи відділень, розвиває нові формати ломбардів з додатковими касовими вікнами.

Компанія «Діамантовий Дім» усвідомлює важливість участі великого бізнесу в житті суспільства і вирішенні соціальних проблем. Ми з турботою ставимося до наших клієнтів і намагаємося внести позитивний внесок у розвиток суспільства. Одним з векторів розвитку компанії є популяризація здорового способу життя та підтримка спорту. Вже протягом багатьох років спільні зусилля мережі ломбардів «Діамантовий Дім» спрямовані на розвиток аматорського футболу в Україні.

Компанія «Діамантовий Дім» також бере участь у щорічному благодійному «Пробігу під каштанами». Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.